Koszyk

Czołem Inwestorze / Inwestorko!

W tym tygodniu 2 wykresy:

(1) FW20: trudno się prognozuje górki, dlatego nie o prognozę tutaj chodzi. Zauważam jedynie dosyć wyraźną słabość na szczycie, co w połączeniu z żenująco niskim wskaźnikiem Trendomierza, jak na tą fazę trendu, daje powody do obaw.

(2) EURUSD: wyrysował najdłuższą korektę w ruchu wzrostowym. Po wybiciu dołem, bardziej śmiało wracam do dolara.

UWAGA: Zmiany w Selekcji USA. Od przeszło 1,5 roku coraz mniej liczą się dla mnie wzrostowe, czy spadkowe układy techniczne, a coraz bardziej to czy spółka jest zdrowa, wypłaca i regularnie podnosi dywidendy oraz dostępny jest obrót opcjami. W związku z tym korekty wymaga schemat coniedzielnych opracowań, żeby były w 100% autentyczne i zgodne z tym jak w praktyce wyglądają nasze inwestycje w USA.

Dajcie znać co sądzicie o tych dodatkowych rzeczach zawartych Selekcji USA?? Co jest ok, a co byście dodali?

Do końca miesiąca rozbuduję dodatkowo sekcję Analiz Walut.

P.S. W tym i przyszłym tygodniu latamy z Bartkiem po górach w Szkocji stąd uprzedzam, że Biuletyn może wyjść o trudnej do określenia porze 🙂

Życzę dobrego tygodnia!


Pełne opracowania rynku polskiego i USA, Indeksów i Walut znajdziesz po zalogowaniu tutaj: Dostęp do STREFY PREMIUM (15 dniowy FREE TRIAL).

Łukasz Stępień

About Łukasz Stępień

Inwestor na rynkach akcji oraz mieszkań na wynajem. Ogromny entuzjasta rozwiniętych giełd akcji takich jak NYSE i NASDAQ. Inwestuje zgodnie z zasadą "SWAN", czyli Sleep Well At Night :)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na info@usstocks.pl