Koszyk

Jeśli przeglądasz właśnie akcje z rynku polskiego to być może warto na chwilę przyjrzeć się uważniej spółce ASTARTA.

Już mówię dlaczego. Moją zainteresowanie zdobyła z kilku powodów, śpieszę wyjaśnić dlaczego:

ASTARTA 2

Przede wszystkim najważniejsza jest obserwacja ceny i wolumenu. Obserwując cenę ruch w dół od szczytu przypomina pełną strukturę 5-falową, więc jest duża szansa, że dołek jest już za nami. Analizując wolumen widać, że popyt odzyskuje siły, a podaż od momentu dołka wyraźnie się cofnęła.

ASTARTA 1

Dodatkowo, jesteśmy właśnie w istotnym miejscu z punktu widzenia wykresu, gdyż cała ta akcja rozgrywa się na mocnym wsparciu wolumenowym (ciemno-niebieski prostokąt).

ASTARTA 3

Pełni obrazu dodają emocjonalne świece (grudzień 2013), które kulminują fazę odbierania akcji ze „słabych rąk”. Teraz jak i wcześniej można zauważyć, że występowanie dużych czarnych świec na tym wykresie zwiastuje raczej bliskość krótkoterminowego dołka aniżeli paniczne spadki.

Pomagamy w inwestycjach! Jeśli chcesz otrzymywać nasze pełne opracowania akcji polskich, selekcje najlepszych spółek amerykańskich, analizy indeksów oraz walut >>>KUP TERAZ ABONAMENT<<< lub odbierz 2-tygodniowy >>>DOSTĘP PRÓBNY<<<.

ZOBACZ OFERTĘ
Łukasz Stępień

About Łukasz Stępień

Inwestor na rynkach akcji oraz mieszkań na wynajem. Ogromny entuzjasta rozwiniętych giełd akcji takich jak NYSE i NASDAQ. Inwestuje zgodnie z zasadą "SWAN", czyli Sleep Well At Night :)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na info@usstocks.pl

Liczba zapytań do bazy: 45