Koszyk

Chyba idzie poprawa na rynku, bo kolejna spółka wygląda co najmniej zachęcająco.

Tym razem mowa o RAFAKO.

RAFAKO 4

Najpierw to co najważniejsze, czyli struktura wykresu. Trend / impuls rozliczam od dołka w maju zeszłego roku, natomiast po osiągnięciu lokalnych szczytów wszystkie ruchy w dół od tamtego czasu mają strukturę 3-falową, co oznacza korektę. I ta korekta staje się już naprawdę przyjemna dla oka.

RAFAKO 3 Ściśnięte średnie to niemal zaproszenie do przyszłego dynamicznego ruchu. Takie lubię.

RAFAKO 2Wszystko to w nie przypadkowym miejscu bardzo ważnych wsparć wynikających z dużych świec wolumenowych. Ktoś po prostu wziął dużo i jak my wszyscy nie lubi wchodzić w stratę.

RAFAKO 1

I na koniec bardzo istotny rzut oka na przepływ kapitału. Widać, że kupujący dominują, a to w połączeniu z jasną strukturą wykresu najlepszy argument za wyborem spółki. Dodatkowo czwartkowa sesja -> jakby coś drgnęło na wolumenie, tuż przed wybiciem?

Pomagamy w inwestycjach! Jeśli chcesz otrzymywać nasze pełne opracowania akcji polskich, selekcje najlepszych spółek amerykańskich, analizy indeksów oraz walut >>>KUP TERAZ ABONAMENT<<< lub odbierz 2-tygodniowy >>>DOSTĘP PRÓBNY<<<

ZOBACZ OFERTĘ
Łukasz Stępień

About Łukasz Stępień

Inwestor na rynkach akcji oraz mieszkań na wynajem. Ogromny entuzjasta rozwiniętych giełd akcji takich jak NYSE i NASDAQ. Inwestuje zgodnie z zasadą "SWAN", czyli Sleep Well At Night :)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na info@usstocks.pl

Liczba zapytań do bazy: 47