Koszyk

Konferencja Reach4.biz Meetup – inwestycje w startupy i spółki młode.

Mamy przyjemność poinformować, że już 2 czerwca w warszawskiej Kinotece będzie okazja do spotkania inwestorów, startupów oraz instytucji działających w branży startupowej, które będą brały udział w Konferencji Reach4.biz Meetup. Wydarzenie jest skierowane do inwestorów indywidualnych zainteresowanych startupami i spółkami młodymi – do tych, którzy zastanawiają się nad rolą anioła biznesu, tych którzy chcieliby zainwestować poprzez fundusz VC czy bezpośrednio przez zakup udziałów spółki oraz tych, którzy patrzą w kierunku rozwiązań crowdfundingowych lub parkietu New Connect.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora: https://reach4.biz/meetup/ Usstocks jest patronem medialnym wydarzenia.

Bartek Szyma

About Bartek Szyma

Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. W 2010 roku porzucił dobrze zapowiadającą się karierę w korporacji i od tego czasu utrzymuje się głównie z inwestowania. Dzięki wdrożeniu zasady SWAN (SleepWellAtNight) i koncentracji na spółkach dywidendowych obecnie realizuje swoją drugą pasję – podróżowanie, a doglądanie inwestycji zajmuje mu nie więcej niż godzinę tygodniowo. W wolnym czasie, kiedy przebywa akurat w Polsce, aktywnie działa jako wolontariusz w kilku organizacjach charytatywnych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na info@usstocks.pl

Liczba zapytań do bazy: 39