Koszyk

Jesteśmy w dalszym ciągu w trakcie korekt zarówno na rynku polskim, jak i amerykańskim. Z punktu widzenia trendów wzrostowych nie wydarzyło się zupełnie nic, co by mogło im zagrozić na dłużej. Trendomierz w Polsce świeci na czerwono, sygnalizując jedynie zachowanie ostrożności, by nie angażować się jeszcze zbyt poważnie, ale ja pozwoliłem już sobie na zbudowanie swojej docelowej pozycji na ETFach, o której pisałem wcześniej. ETFy dają mi o wiele większą stabilność i spokój, niż wejścia w pojedyncze spółki.

Spodziewam się powrotu do wzrostów niebawem i nowych szczytów na obu rynkach. Wiele osób wstrzymuje się z inwestycjami, szczególnie w Stanach z powodu, przekonań, że w USA po 9 latach spaść MUSI. Przygotowałem z tej okazji nawet artykuł na ten temat, który ukaże się w najnowsze publikacji Equity Magazine i u nas na blogu. Publikacja już za parę dni.

Dobrego tygodnia! 🙂

Łukasz Stępień

About Łukasz Stępień

Inwestor na rynkach akcji oraz mieszkań na wynajem. Ogromny entuzjasta rozwiniętych giełd akcji takich jak NYSE i NASDAQ. Inwestuje zgodnie z zasadą "SWAN", czyli Sleep Well At Night :)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na info@usstocks.pl