Pomagamy Inwestorom budować portfele, które płacą każdego tygodnia,  każdego miesiąca, każdego roku.

Łukasz Stępień

Inwestuję od 16 lat. Jestem pasjonatem i rzemieślnikiem inwestowania opartego na dywidendach i cashflowach. Inwestuję w grunty, nieruchomości, akcje polskich i zagranaicznych spółek oraz inwestuję swój czas, by pomagać ludziom poskładać swoje finanase. Moim marzeniem jest, żeby rodziny w Polsce prosperowały jak najlepiej, bez większych zmartwień o swoje finanse oraz żeby portfele akcji spółek dywidendowych stały się równie powszechnym aktywem dziedziczenia co dzisiaj nieruchomości.

Bartosz Szyma

Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. W 2010 roku porzucił dobrze zapowiadającą się karierę w korporacji i od tego czasu utrzymuje się głównie z inwestowania. Dzięki wdrożeniu zasady SWAN (SleepWellAtNight) i koncentracji na spółkach dywidendowych obecnie realizuje swoją drugą pasję – podróżowanie, a doglądanie inwestycji zajmuje mu nie więcej niż godzinę tygodniowo. W wolnym czasie, kiedy przebywa akurat w Polsce, aktywnie działa jako wolontariusz w kilku organizacjach charytatywnych.

Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce platformy do edukacji nt. inwestowania opartego o cashflow’y, czyli o regularne i powtarzalne zyski.

Co nas wyróżnia?

 • cenimy sobie spokój, bezpieczeństwo i powtarzalność naszych wyników w inwestycjach,
 • zajmujemy się głównie inwestycjami, a nie spekulacją.
 • publikujemy swoje zagrania i opinie PRZED faktem, a nie PO fakcie,
 • publikujemy wyniki swoich portfeli,
 • nie namawiamy do zakupu płatnych szkoleń, czy warsztatów, które prowadzimy. Celem naszym i tego serwisu jest poprawa zasobności portfela naszych czytelników. Z oferty płatnych kursów i analiz korzystają wyłącznie osoby najbardziej zdeterminowane do rozwoju.

Jak możesz skorzystać z tego portalu i bloga?

Jeśli chcesz dowiedzieć się?

 • jak się zabrać do inwestowania?
 • gdzie najlepiej prowadzić konta maklerskie?
 • co sprawia, że inwestowanie jest dla nas komfortowe i bardzo mało obciąża naszego czasu i emocji?
 • dlaczego nie dajemy się porwać typowej spekulacji?
 • jak upraszczamy bardzo wiele elementów inwestowania?
 • jakie są nasze metody na to, by nasze portfele rzucały w nas gotówką?

to ten blog jest dla Ciebie. Zapewne jesteś osobą świadomą prawdziwej wartości pieniędzy. Być może już jesteś doświadczonym inwestorem lub dopiero zamierzasz rozpocząć. Bez względu na Twój stopień wtajemniczenia, znajdziesz tu dla siebie bardzo wartościowe informacje.

Będziesz szczególnie uważnym czytelnikiem bloga jeśli cenisz spokój i bezpieczeństwo w inwestycjach. Pokażę Ci w jaki sposób można uprościć niemal każdy drobny element w inwestowaniu…nie odmawiając sobie przy tym perspektyw na satysfakcjonujące zyski.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zacznij od artykułów i video zgromadzonych w zakładce SPIS TREŚCI.

Życzę inspirującego “zaczytania się” 🙂

Pozdrawiamy

Łukasz Stępień i Bartosz Szyma

// redaktorzy USStocks.pl

P.S. Upewnij się, że jesteś także członkiem naszej społeczności na FB -> grupa DIVIDEND KINGDOM. Tam aktualnie dzieje się najwięcej