KURS VIDEO: Starter USA

Polski rynek robi się dla Ciebie za ciasny? Szukasz nowych możliwości?

Nie wiem czy wiesz, że jako Polak możesz swobodnie otworzyć rachunek maklerski u zagranicznych brokerów i cieszyć się dostępem do rynków NYSE i NASDAQ, tysięcy bardzo płynnych akcji, setek ETFów, kontraktów terminowych i opcji.

Ja prowadzę swoje inwestycje na rynkach zagranicznych już od 6 lat. Od tego czasu otworzyłem tą możliwość także przed kilkudziesięcioma osobami, absolwentami kursu Zawodowy Inwestor USA. Teraz wydzieliłem 2 pełne moduły powyższego szkolenia, byś również Ty, szybko i skutecznie mógł skorzystać z mojej pomocy w tym zakresie.

Zainteresowany?

Zacznij inwestować jak profesjonalista!

Prowadząc inwestycje w USA, czuje się czasami jak za sterami helikoptera. Ty również przeżyjesz szok! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak potężne systemy informatyczne zostały oddane do użytku inwestorom indywidualnym za granicą. Przez wiele lat były one dostępne wyłącznie instytucjom. Teraz także Ty możesz mieć dostęp do niemal każdego rynku na świecie, zawierać natychmiastowe transakcje w Nowym Yorku, Paryżu, czy Tokio. Nic nie stoi na przeszkodzie byś dokonywał inwestycji w USD, EUR lub kilku innych walutach, do których masz największe przekonanie.

Lubisz spółki dywidendowe?  W USA jest ich ponad 400, a mam na myśli tylko te ze stopą dywidendy powyżej 6%. Lubisz fundusze indeksowe? Stany to kilkaset ETFów pod palcem na niemal wszystkie główne rynki akcji,  sektory i towary.

Nawet 10x niższe koszty transakcyjne!

Czy wiesz jak bardzo koszty prowizji potrafią obciążać Twój rachunek? Nikt z nas nie lubi przecież przepłacać. W Polsce okazuje się, że wykonując 100 transakcji w roku koszty transakcyjne osłabiają ostateczny wynik na rachunku nawet o 5-10%.

Chcesz zarabiać co roku więcej o te 5-10%? Pomyśl o przeprowadzce. Tym bardziej będzie ona dla Ciebie opłacalna im większym kapitałem dysponujesz. Oszczędności potrafią być ogromne. W Stanach znacznie łatwiej będzie Ci kończyć każdy rok na plusie!

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Zwróć uwagę na te szczegóły, mające ogromny wpływ na komfort prowadzenia inwestycji.

  • godny zaufania broker, notowany na giełdzie Nasdaq,
  • rozwinięty, przejrzysty rynek, stwarzający znacznie szersze możliwości inwestycyjne.
  • bezawaryjne systemy brokerskie,
  • zaawansowane systemy raportów i powiadomień email
  • zlecenia bracketowe pozwalające chronić Twoje przyszłe transakcje przed stratą!

Nie czekaj i skorzystaj ze wsparcia…

a pokażę Ci, jeszcze zanim podejmiesz ostateczną decyzję, wszystkie korzyści jakie wynikają z przeniesienia części swoich inwestycji za granicę. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces otwarcia rachunku i konfigurację konta oraz pokażę w jaki sposób przygotować swój interface pod kontem bardzo wygodnej obsługi przyszłych transakcji. Zapraszam do współpracy już teraz 🙂

Cena: 297 zł

SKŁADAM ZAMÓWIENIE

TERAZ TAKŻE DODATKOWY BONUS!

Ponad godzinne nagranie z webinaru “Jak szybko rozliczyć podatek od zysków z USA?”.

SKŁADAM ZAMÓWIENIE

O Autorze

Łukasz Stępień – Trener spokojnych, zyskownych inwestycji.

Pomagam inwestorom i przyszłym inwestorom w pomnażaniu pieniędzy poprzez naukę rozsądnego, bezpiecznego inwestowania.

Od 10 lat studiuję tematykę zarabiania na giełdzie. Dzisiaj jestem profesjonalnym inwestorem giełdowym na rynku akcji w Polsce i USA. Inwestuję także w nieruchomości i projekty internetowe.

Dzielę się wiedzą, ponieważ wierzę, że inwestowanie to dzisiaj absolutna konieczność dla zdrowych finansów, a przy tym sposób na zrealizowanie największych marzeń w przyszłości. Wierzę, że ludzie z jasną, klarowną wizją tego co chcą osiągnąć, zawsze to zrealizują. Ja  dostarczam do tego sprawdzoną wiedzę i narzędzia.