KURS VIDEO: Amibroker Solidna Podstawa

Poznaj najpopularniejszy w Polsce program do analizy wykresów wśród zaawansowanych inwestorów giełdowych.

Doświadczonych ekspertów w dziedzinie inwestowania oraz początkujących inwestorów łączy jedno – wspólna potrzeba skorzystania z narzędzi pozwalających na szybką pracę z danymi giełdowymi, błyskawiczny wybór najlepszych spółek i potrzeba pogłębiania swojego warsztatu inwestycyjnego. Powiedzenie, że czas to pieniądz doskonale sprawdza się w branży inwestycyjnej. Im szybciej dokonamy analizy, tym większa jest szansa na sukces.

Amibroker to potężny program do analizy wykresów, które istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Stworzony przez polskiego programistę Tomasza Janeczko, zdobył olbrzymią popularność nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Posiada bardzo zaawansowane funkcje i intuicyjny język programowania co sprawia, że w sprawnych rękach stanowi niemal nieograniczone narzędzie do rozwijania własnych strategii inwestycyjnych. Szczególnie warty polecenia polskiemu inwestorowi, ze względu na obsługę klienta w rodzimym języku (bardzo szybko odpowiadają na wiadomości email) oraz gotowe dodatki umożliwiające automatyzację tak ważnych czynności jak pobieranie danych giełdowych.

Przeszukuj nawet tysiące wykresów w poszukiwaniu tych idealnych, książkowych zagrań.

Inwestycje giełdowe wymagają przede wszystkim odnalezienia spółek, których akcje stwarzają najlepszy potencjał wzrostu. Główny rynek akcji w Polsce to około 500 spółek, rynek amerykański liczy ich niemal 6000. Dlatego właśnie cenię Amibroker jako narzędzie, dzięki któremu pracę związaną z selekcją najlepszych wykresów jestem w stanie skrócić z kilku godzin do kilkunastu minut. Bez względu na to czy inwestujesz w spółki w silnym trendzie wzrostowym, czy lubisz zbierać okazje po niskich cenach, pozwól, że komputer znajdzie je dla Ciebie.

Poznaj Amibroker najszybciej jak to możliwe

Przygotowany przeze mnie kurs, to najszybsza droga do poznania najbardziej praktycznych tajników i funkcji programu Amibroker. Został zaprojektowany tak, byś po kilku dniach był w stanie pracować już na własnych bazach danych, przygotował dopasowane layouty do analizy wykresów i selekcjonował spółki według swoich kryteriów. Dowiesz się z niego także:

 skąd brać dane giełdowe i pobierać je codziennie w zautomatyzowany sposób,

nauczę Cię jak efektywnie pracować z własnymi watchlistami,

dowiesz się skąd pobrać całą bazę gotowych darmowych formuł,

poznasz metodę na znaczne przyspieszenie swojego rozwoju inwestora, która świetnie się sprawdziła w moim przypadku,

oraz otrzymasz kilka moich prywatnych narzędzi, które bardzo ułatwią Ci życie przy przeglądaniu dużych baz z wykresami.

Zdobądź swoją przewagę na rynku

Żeby zarabiać na giełdzie musisz robić coś lepiej, wiedzieć więcej lub po prostu robić coś inaczej niż większość inwestorów. Zdobywaj swoje doświadczenie inwestycyjne pracując na najlepszych do tego narzędziach. Dzięki systematycznemu przeglądaniu dużej ilości wykresów po niedługim czasie lepiej zrozumiesz rynek i będziesz zawierał skuteczniejsze transakcje. Nie angażuj się więcej w inwestycje na podstawie czyjejś opinii – to przynosi zazwyczaj słabe rezultaty! Wyszukuj najlepsze dla siebie instrumenty jak profesjonaliści.

Jeżeli jesteś już zaawansowanym użytkownikiem Amibrokera ten kurs da Ci:

 gotowe watchlisty spółek polskich i amerykańskich

instrukcje automatycznego pobierania danych giełdowych w tym danych intraday i emini S&P

moje prywatne formuły matematyczne służące m.in do skanowania dużej ilości wykresów, lepszego prezentowania danych o obrocie i płynności spółek, formułę wyszukiwania formacji „pivot” i kilka innych przydatnych narzędzi.

dowiesz się jak z poziomu amibrokera bardzo szybko sięgać do pełnych danych finansowych spółek

poznasz bardzo skuteczne narzędzie do budowania doświadczenia i zaufania do realizowanych strategii.

Jesteś gotowy na szybki rozwój z AMIBROKEREM?

Kurs Online: AMIBROKER Solidna Podstawa

Cena: 297

SKŁADAM ZAMÓWIENIE

O Autorze

Łukasz Stępień – Trener spokojnych, zyskownych inwestycji.

Pomagam inwestorom i przyszłym inwestorom w pomnażaniu pieniędzy poprzez naukę rozsądnego, bezpiecznego inwestowania.

Od 10 lat studiuję tematykę zarabiania na giełdzie. Dzisiaj jestem profesjonalnym inwestorem giełdowym na rynku akcji w Polsce i USA. Inwestuję także w nieruchomości i projekty internetowe.

Dzielę się wiedzą, ponieważ wierzę, że inwestowanie to dzisiaj absolutna konieczność dla zdrowych finansów, a przy tym sposób na zrealizowanie największych marzeń w przyszłości. Wierzę, że ludzie z jasną, klarowną wizją tego co chcą osiągnąć, zawsze to zrealizują. Ja  dostarczam do tego sprawdzoną wiedzę i narzędzia.