Koszyk

Miłośników inwestowania dywidendowego zapraszam na webinary, jakie będę miał przyjemność poprowadzić dla Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Szczegóły i zapisy pod tym linkiem. Poza webinarami będę miał okazję gościć 9 marca na lajvie u Michała Masłowskiego. Nagranie pojawi się na tubie SII: link. A jeżeli komuś będzie mało, to w najnowszym Akcjonariuszu ukaże się mój tekst dotyczący rozliczania podatków z inwestycji zagranicznych.

Nieco nostalgicznie dodam, że współpraca z SII jest dla mnie wydarzeniem dość szczególnym bo swoją praktyczną przygodę z giełdą rozpoczynałem właśnie ze Stowarzyszeniem. Pierwsze kroki jako wykładowca stawiałem 10 lat temu również na łamach SII występując m.in. z Krzysztofem Mejszutowiczem (wtedy Szefem Zespołu Instrumentów Pochodnych GPW). Omawialiśmy opcje giełdowe i ich praktyczne zastosowanie. W tamtych czasach byłem jeszcze nieopierzonym studentem więc współprowadzenie szkolenia o opcjach z osobą odpowiedzialną za ich wprowadzanie na rynku polskim było bardzo interesującym przeżyciem. Co ciekawe, od tamtego czasu moje podejście do rynków kapitałowych nie zmieniło się zanadto. Wciąż jestem duo-tematyczny i giełda to dla mnie dywidendy i opcje.

Kończąc już nostalgiczną podróż w czasie – jeszcze raz serdecznie zapraszam na nadchodzące spotkania

Bartek Szyma

About Bartek Szyma

Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. W 2010 roku porzucił dobrze zapowiadającą się karierę w korporacji i od tego czasu utrzymuje się głównie z inwestowania. Dzięki wdrożeniu zasady SWAN (SleepWellAtNight) i koncentracji na spółkach dywidendowych obecnie realizuje swoją drugą pasję – podróżowanie, a doglądanie inwestycji zajmuje mu nie więcej niż godzinę tygodniowo. W wolnym czasie, kiedy przebywa akurat w Polsce, aktywnie działa jako wolontariusz w kilku organizacjach charytatywnych.

Leave a Reply

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na info@usstocks.pl

Liczba zapytań do bazy: 159