Zawodowy Inwestor USA

zyskowne inwestycje na NYSE i NASDAQ

z wykorzystaniem narzędzi komputerowych

DLACZEGO WARTO?

Naszym celem jest nie tylko wprowadzenie Cię na rynek amerykański i przekazanie niezbędnych narzędzi komputerowych. Poprzeczkę ustawiliśmy znacznie wyżej. Chcemy ukształtować Cię jako profesjonalnego, samodzielnego inwestora, który uczyni z inwestowania swoje znaczące źródło dochodów.

To już szósta edycja szkoleń online z cyklu ZIUSA. W poprzednich wzięło udział łącznie 70 osób oraz zebrały świetne opinie uczestników.

Poznasz niezliczoną ilość technik i wskazówek, które maksymalnie uproszczą wszystko to co trudne i czasochłonne w inwestowaniu.

Polski rynek dla wielu rodzimych inwestorów powoli staje się zbyt mały. Jego płynność i względna słabość niestety bardzo osłabia nasz biznes inwestycyjny. Przekonałem się o tym najlepiej inwestując równolegle na GPW i w USA, kiedy robiąc dokładnie to samo mój wynik w Stanach był dwukrotnie lepszy. Zacząłem zastanawiać się z czego to wynika?Jak się okazało drobnych powodów jest tak wiele (prowizje, 6000 spółek, płynność, okazje inwestycyjne każdego dnia itp.) , że wkrótce rynek amerykański stał się dla mnie jedynym rozsądnym miejscem do inwestowania. Jest to tym ważniejsze dla kogoś kto chce osiągnąć wolność finansową, porzucić etat lub utrzymywać się wyłącznie ze swoich inwestycji. A taki od początku był mój cel!

Po szkoleniu Zawodowy Inwestor USA będziesz doskonale przygotowany do tradingu na największym rynku świata. Poznasz techniki i komputerowe narzędzia by inwestycjom poświęcać minimalną ilość swojego czasu i uwagi. Dostaniesz również strategie, które odpowiadają za nasz wieloletni sukces (patrz wykres kapitału powyżej).

Jestem pod wrażeniem spokoju jaki Łukasz wprowadza do inwestycji. Obydwa szkolenia bardzo wartościowe – zostało pokazane masę rzetelnej i praktycznej wiedzy. Od strony psychologicznej myślę, że najważniejsze to: - uspokojenie emocji i wprowadzenie spokoju do inwestycji dzięki poukładaniu procesu decyzyjnego, - nabranie przekonania w skuteczność inwestycji dzięki testom strategii. Jak dla mnie, młodego stażem inwestora, to okazja na prawdziwy rozwój.

Andrzej Bakinowski

Udział w szkoleniu Amilnwestor USA w moim przypadku umożliwił w bardzo przystępny sposób dostęp do rynku akcji USA praktycznie od “a do z” oraz zdecydowanie wpłynął na zmianę mojej strategii inwestycyjnej.

Przemek

Przystępując do szkolenia zależało mi na położeniu szczególnego nacisku na testy i się nie zawiodłem.

Janusz Rybicki

Polecam, było to jedno z najlepiej przygotowanych szkoleń na jakim byłem

Darek

Szkolenie robi wrażenie pod względem doskonałego przygotowania merytorycznego, jak i bardzo ciekawego sposobu jego prowadzenia.

Seweryn

Zapraszamy na szkolenie, które pozwoli Ci wejść na nowy poziom inwestycyjnego wtajemniczenia, zupełnie nie osiągalny dla większości inwestorów!

DLA KOGO?

Zapraszamy

1. Inwestorów z krótkim stażem na giełdzie, którym zależy na szybkim zdobyciu wiedzy. Rynek amerykański jest dla nich ogromną szansą ponieważ prowadzenie biznesu inwestycyjnego jest tam po prostu łatwiejsze.

2. Doświadczonych inwestorów, którzy chcą wypłynąć na „głębokie wody” rynku amerykańskiego. Szkolenie pozwoli im uniknąć wielu błędów i skrócić czas zdobywania niezbędnej wiedzy.

3. Inwestorów ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo inwestycji jakie daje jedynie rynek akcji, nie tracąc przy tym perspektywy na wysokie zyski.

ZOBACZ PEŁNY PLAN SZKOLENIA ZAWODOWY INWESTOR USA >>>

UWAGA!!! Szkolenie Zawodowy Inwestor USA jest szkoleniem uczącym sztuki inwestowania z wykorzystaniem programu do analizy technicznej Amibroker. W trakcie szkolenia udostępniamy wiele narzędzi stworzonych na potrzeby tego programu.

BONUSY. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują również:

  • Checklistę ponad 300 spółek ze stopą dywidendy powyżej 6% rocznie,
  • Dostęp do zamkniętej grupy VIP na forum. Grupa służy wymianie informacji o rynku, platformach oraz okazjach inwestycyjnych,
  • Konsultacje Email w trakcie szkolenia.

FORMA SZKOLENIA:

Szkolenie jest podzielone na 6 modułów, udostępnianych online – jeden moduł każdego tygodnia.

KOSZT SZKOLENIA:

2036 zł brutto

ZOBACZ PEŁNY PLAN SZKOLENIA ZAWODOWY INWESTOR USA >>>

To czas, aby Twój biznes inwestycyjny szeroko rozwinął skrzydła!

ZAPISZ SIĘ

P.S. Czy 2036 zł to dużo czy mało? 😉 Zależy to przede wszystkim od tego jakim budżetem dysponujesz na giełdzie. W naszym przekonaniu ta kwota jest tak niewielka, że może się zwrócić jeszcze przed wykonaniem pierwszej transakcji. Mnóstwo drobnych podpowiedzi, które pojawiają się w trakcie szkolenia sprawiają, że unikniesz wielu kosztownych błędów. Dodatkowo, a może przede wszystkim dowiesz się co dokładnie zrobić by powtórzyć nasze wyniki na giełdzie. Raz zdobyta wiedza będzie dla Ciebie pracować przez cały następny czas.